Zapewniamy najlepsze warunki złomowania pojazdu

Tel.: +48 692 324 777
Mail: biuro@autostroisz.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wypełnij poniższy formularz,
a skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły odbioru pojazdu.

Skup samochodów używanych

Stary niesprawny samochód, pojazd po kolizji zakwalifikowany do kasacji, samochód, którego nie potrafimy sprzedać ze względu na rocznik lub stan techniczny… Skup aut używanych i uszkodzonych działający przy stacji demontażu pojazdów przyjmuje samochody oraz inne pojazdy mechanicznie niezależnie od ich stanu technicznego oraz rocznika. Pojazdy przyjęte przez auto skup trafiają do utylizacji, której prawidłowy przebieg określają obowiązujące przepisy prawa.

Legalny auto skup – złomowanie samochodów

Legalnie działający skup samochodów używanych jest uprawniony do wystawiania zaświadczeń o przyjęciu samochodu do utylizacji, które stanowią podstawę do wyrejestrowania pojazdu z ewidencji pojazdów, a co za tym idzie ustania obowiązku opłacania ubezpieczenia OC. Oddając samochód do skupu lub na złom jesteśmy zobowiązani dopilnować wszelkich formalności związanych z przekazaniem pojazdu do utylizacji, w przeciwnym razie pojazd nie będzie mógł zostać wyrejestrowany. Brak dopełnienia formalności związanych z wyrejestrowaniem pojazdu może prowadzić do konieczności opłacania składek ubezpieczenia za nielegalnie zutylizowany pojazd lub innych konsekwencji prawnych, jeśli pojazd wbrew zapewnieniom skupu nie trafi do utylizacji.

Skup aut uszkodzonych – województwo kujawsko-pomorskie

Stacja demontażu pojazdów AUTOSTROISZ działająca na terenie miasta Lipno prowadzi legalny skup samochodów. Skupujemy samochody używane w każdym stanie technicznym, niezależnie od rocznika, marki i modelu. Nasz skup przyjmuje także samochody dostawcze, samochody ciężarowe, maszyny budowlane, ciągniki i maszyny rolnicze oraz motocykle. Zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wszystkie pojazdy poddajemy recyclingowi, w ramach którego odzyskiwane są auto części oraz surowce.

Skup aut używanych AUTOSTROISZ w Lipnie prowadzi w pełni legalną działalność. Klientom pozostawiającym pojazdy wystawiamy zaświadczenia o ich utylizacji, na podstawie których pojazdy są wyrejestrowywane. Oferujemy preferencyjne warunki cenowe oraz minimum formalności związanych z odbiorem i utylizacją pojazdu.